webinar: “samowspółczucie i życzliwość wobec siebie”

Webinar “Samowspółczucie i życzliwość wobec siebie, jako droga do zaprzyjaźnienia się ze sobą i skuteczniejszego osiągania celów”

– Każdego dnia stawiasz sobie poprzeczkę coraz wyżej?
– W głowie słyszysz niecichnący głos wewnętrznego krytyka, który przypomina Ci o tym, jak kiepsko sobie radzisz?
– Swoją wartość budujesz na opiniach innych lub porównując się do konkurencji?
– A może stale robisz coś dla innych, a o tym, by zadbać o siebie zapominasz lub dbanie o siebie i robienie tego co lubisz odkładasz na sam koniec listy zadań do wykonania…?

Czemu tak ważne jest zaprzyjaźnienie się z samą/samym sobą i jak w tej drodze do lepszego kontaktu ze sobą może nam pomóc samowspółczucie i życzliwość?

Niezależnie od wyzwań, przed którymi stawia Cię życie – czy to problemy w związku, samokrytyka, lęk czy trauma – współczucie dla siebie może okazać się ogromnym wsparciem. To tak, jakby mieć kochającego i wspierającego przyjaciela, który jest zawsze z Tobą, kogoś, kto może wysłuchać, zrozumieć i pomóc znaleźć nową perspektywę. Samowspółczucie daje Ci wewnętrzne źródło emocjonalnej regulacji i odporności oraz pomaga być pełniej obecnym w tym, co ważne w Twoim życiu.

Zapraszam Cię na przepiękny webinar wypełniony praktykami wglądu w siebie, poszukiwaniem “wewnętrznego wspieracza”, praktyką życzliwości i współczucia wobec siebie, przyglądaniem się swoim granicom, tworzeniem życiowego kompasu, który będzie nas wspierał w realizacji tego, co dla nas ważne i dużą ilością serdeczności dla siebie 🙂

Ten webinar, to wyjątkowy prezent, który możesz ofiarować samej/samemu sobie – z głębi serca i z miłością.

Webinar “Samowspółczucie i życzliwość wobec siebie, jako droga do zaprzyjaźnienia się ze sobą i skuteczniejszego osiągania celów” odbył się w poniedziałek 19 kwietnia 2021 w godzinach 12:00-13:30 (czasu polskiego). Kupując webinar uzyskujesz nieograniczony czasowo dostęp do nagrania.

Scroll to Top