webinar: “od wyczerpania emocjonalnego do poczucia szczęścia”

Current Status
Not Enrolled
Price
Wewnętrzny
Get Started
This kurs is currently closed

Webinar “od wyczerpania emocjonalnego do poczucia szczęścia” odbędzie się w poniedziałek 21 czerwca 2021 w godzinach 12:00-13:30 (czasu polskiego).

Wyczerpanie emocjonalne, poczucie beznadziei i utrzymującego się smutku, to często stany z którymi nie wiemy jak sobie poradzić. Czasem to tylko krótkie epizody, a czasem, niestety, długotrwałe okresy odbierające nam radość z życia i motywację do jakiegokolwiek
działania.

Jak dostrzec pierwsze sygnały wyczerpania emocjonalnego, a co ważniejsze, jak wspierać samego siebie wtedy, gdy tego najbardziej potrzebujemy?

Co mówi nam nauka na temat działania naszego mózgu, ewolucyjnych mechanizmów kierujących naszą uwagą i jak tą wiedzę możemy wykorzystać z korzyścią dla siebie?

Co wpływa na nasz poziom szczęścia oraz jak i dlaczego tak warto go rozwijać?

A także o tym, jak istotna jest zrównoważona dbałość o nasze ciało i umysł, wraz z konkretnymi podpowiedziami, w jaki sposób wprowadzać jej elementy do swojej codzienności.

Webinar odbył się na żywo w poniedziałek 21 czerwca w godz. 12:00 – 13:30, jednak wykupując do niego dostęp możesz odtworzyć nagranie z webinaru w dowolnym, dogodnym dla siebie, terminie.

Scroll to Top